O nás

Proč vzniklo symbioticky.cz a kdo za ním stojí?

Nejdříve byl projekt Volanka

V létě v roce 2022 jsme koupili starý statek, který jsme nazvali Volanka a rozhodli se, že z něho uděláme krásné harmonické místo, kam se budou lidé rádi vracet. Mělo by to být místo, které bude propojovat všechny, kteří jsou stejného smýšlení jako my. Tedy chtějí svůj život neustále posouvat dále a opravdu ho prožít, nejen přežít. Jsme zastánci toho, že s negativními myšlenkami a energií v nás se špatně žije a chceme proto vytvořit takové místo, kde bude lidem dobře, budou u nás čerpat jen pozitivní energii a zapomenou na starosti, které v běžném životě mají. Místo, kde si můžete zacvičit, meditovat, odpočinout, nasbírat zkušenosti od jiných lidí či prostě jen tak být :-) Naši cestu můžete sledovat na Instagramu.

Jak už to ale bývá, cesta většinou nebývá taková, jakou si ji naplánujeme. Ani po roce od koupě jsme nemohli začít s rekonstrukcí, protože stále nemáme stavební povolení. A protože nejsme moc zvyklí, že bychom jen čekali a nudili se, tak jsme vymysleli projekt symbioticky.cz, který se krásně prolíná s naší Volankou a který stejně jako naše Volanka má lidem přinést pohodu a klid do jejich životů. 

Přerod v projekt symbioticky.cz

Název projektu se nám zrodil v hlavě na jaře 2023. Chceme žít v symbióze se vším a všemi okolo nás a tak symbioticky.cz se nám zdálo jako ideální název, který přesně vystihne naši myšlenku. Bylo potřeba ale projekt ještě trochu ladit a finální spuštění proběhlo 1.9.2023. Od té doby se snažíme přinést do vašich životů kvalitní produkty, které vás vyladí do pohody a pomůžou vám se vypořádat s každodenními výzvami. Všechny produkty máme vždy skladem a pečlivě je pro vás vybíráme.

Kromě kvalitních produktů vám také chceme přinášet tipy, jak lépe zvládat náročné životní situace a sdílet je jak na našem Instagramu, tak v rubrice Relax čtení. Aktivit máme naplánovaných spoustu, ale i my jsme jenom lidi a občas nám to trochu drhne. Oba stále pracujeme na plný úvazek a symbioticky.cz je zatím pouze náš koníček, který chceme nadále rozvíjet a věnovat se mu. Držte nám palce, ať se nám to podaří :-)

Něco málo o nás 

Jmenujeme se Helča a Kuba a od července 2023 jsme manželé. Od našeho prvního setkání jsme věděli, že naše cesty nebudou jen na úrovni partnerů, ale že oba chceme od života více a navzájem se v tom podporujeme. Helča pracuje aktuálně na personálním oddělení a každodenní sezení v kanceláři je pro ni trochu utrpením. Díky bolesti zad od neustálého sezení po bolesti hlavy se postupně dostala k józe, která ji velice naplňuje. Aby si udržela zdravý rozum při práci s lidmi, tak se začala věnovat i meditaci a mindfulness. Kuba je úplně jiný. Také pracuje v kanceláři v automotive a meditace a jóga mu nic neříkají. Oproti tomu má rád silové cvičení, u kterého si skvěle odpočine a je milovníkem sauny, otužování a vědomého dýchání. Každý tedy máme jiné preference, ale naše cesty se tím krásně prolínají a navzájem se od sebe učíme. Doma máme jednoho reaktivního chlupáče jménem Dobby, kterého jsme si adoptovali z psího útulku na Korfu a doufáme, že brzy se naše rodina rozroste o dalšího člena :-)

Pokud by vás cokoliv o nás nebo o našich projektech zajímalo, jsme tu pro vás :-) volejte, pište, rádi to s vámi probereme.

o nas