ŠPERKY A MINERÁLY

Vítejte ve světě šperků, které spojují krásu s pozitivní energií. Naše kolekce náramků a náhrdelníků z polodrahokamů jako ametyst, jaspis a tyrkys je ideální pro každou příležitost. Objevte šperky, které dodají vašemu stylu jedinečnost a podpoří vnitřní klid a harmonii.

16 položek celkem

Cena

49390
149390

Barva

Barva kamene

Délka

Druh kamene

Materiál

Požadované vlastnosti

Typ zapínání

Země původu

Položek k zobrazení: 16
symbiotickycz naramek koralky darek gift naturalstone stone sperky bracelet bizuterie krasa sebevedomi (4) 154
symbiotickycz sul salt krystaly aromaterapie sauna saunovani homedecor dekorace meditace relax relaxace odpocinek pohoda slowliving 017

Nádherné Šperky s polodrahokamy pro každou příležitost

Naše kolekce šperků je vytvořena tak, aby přinášela nejen krásu, ale i pozitivní energii do vašeho života. Nabízíme různé druhy šperků, od elegantních náramků po sofistikované náhrdelníky, vyrobené z přírodních polodrahokamů.

Náramky: Najdete u nás náramky s kameny jako ametyst, který podporuje klid a duchovní růst, africký tyrkys, známý pro své léčivé vlastnosti, a turmalín, který poskytuje ochranu a kreativitu. Každý náramek je nejen módní doplněk, ale i prostředek k posílení vaší vnitřní rovnováhy.

Náhrdelníky: Náhrdelníky s jaspisem Picasso, modrým vzorovaným kamenem či rhodonitem jsou navrženy tak, aby podtrhly váš styl a zároveň přinesly harmonii a ochranu.

Náramky: například s motivy energie listu a stromu života, ideální pro páry nebo přátele. Tyto náramky posilují spojení a harmonii mezi dvěma lidmi, a jsou skvělým dárkem, který vyjadřuje péči a vzájemnou podporu. V naší kolekci najdete také Čakrový náramek s přívěškem strom života, který dodává energetickou rovnováhu a propojení s přírodou.

Výjimečné kousky: V naší nabídce najdete také unikátní kousky jako náramek z imperial jaspisu pro meditaci, či modrého vzorovaného kamene. Tyto náhrdelníky nejsou jen esteticky krásné, ale také podporují duchovní praxi a vnitřní klid.

Šperky z naší kolekce jsou dokonalým způsobem, jak se odměnit a přinést si radost do každodenního života. Polodrahokamy jako rhodonit, mechový achát, emperor kámen, turmalín, karneol a fialový chalcedon přinášejí harmonii a potěšení. Udělejte si radost nádherným šperkem, který vám dodá energii a pohodu, ať už na běžné nošení nebo výjimečné chvíle.